Hakkımızda

Akra Fidancılık Çiçek Kent’i Yalova’da kurulmuştur. İş hayatına başlayan firmamız, fide ve fidan üretimi yapmaktadır. Bugün itibariyle fide ve fidan üretimini 36000 m2 açık ve kapalı tesislerimizde tecrübeli kadromuz ile modern teknik ve teknolojiyi birleştirerek gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin fide ve fidan gereksinimlerini karşılamak için; günümüz teknolojilerini tecrübemizle bir araya getirerek her zaman verimli, kaliteli, güvenilir ve çevre politikalarımıza uygun üretim gerçekleştiriyoruz.

 

Beklentilere en hızlı ve doğru şekilde cevap vermeyi, var olan yeniliklerin peşinde olmayı sektörümüzün yurtiçi ve yurtdışı gelişmelerinin yakından takibini her zaman firmamıza yakışan bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarında aktif olarak faaliyet göstermekteyiz. 2019 yılında Akra 2 ve 2021 yılında Akra 3 üretim tesisimizi kurarak üretim gücümüzü artırarak sizlere daha fazla imkan ve hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Bugün 2 milyondan fazla yıllık fide üretimimiz ile 100’den fazla ürün çeşitliliğimiz ve mutlu müşterilerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Misyon

_

Akra Fidancılık olarak çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak, uluslararası kalite standartlarında üretim yaparak, tüm dünyada fidan ve fide üretiminin güvenilir bir tedarikçisi olmak.

Vizyon

_

Faaliyet gösterdiği fide ve fidan üretimi alanında dünyanın önde gelen yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü, sektöründe lider ve dünya markası bir şirket olmak.

Çevre Politikası

_

Üretim tesislerimizde sürekli AR-GE çalışmalarımızla çevresel performansımızı iyileştirerek sürdürülebilir bir üretim prensibine uygun hareket ediyoruz. Tesislerimizdeki üretimlerimizde yasalara, yönetmeliklere, standartlara uygun üretim yapıyoruz. Teknoloji ile işimizi birleştirerek, çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın çevre, sağlık ve iş güvenliği risklerine maruz kalmalarını en aza indiriyoruz. Çevre yönetimini sürekli geliştiriyor ve performansını ölçüyoruz. Yenilemesi olmayan doğal kaynaklarımızın kullanımını en aza indirerek alternatif çözümler üretiyor olacağız.

Ticari anlayıştan öte müşteri memnuniyetine ve üretilen fide ve fidanların kalitesine önem göstererek hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyoruz.

Akra Fidancılık

_
100+Ürün Çeşitlerimiz
500+Mutlu Müşteri
2000000+Yıllık Fide Üretimi